Local Leadership

Person 1     Person 2     Person 3     Person 4

Lorem ipsum dolor sit amet, eu tollit aperiri hendrerit eam, sed homero adipisci principes eu. Mel mutat delenit pertinacia ne, id eum ornatus inermis commune. Nam ei hinc assentior? Congue dictas eu per, autem inimicus at ius? Nam assueverit instructior ut? Eirmod fuisset ex vim, accusam deserunt ut sea. Ut eum dicta vitae adversarium, option neglegentur ne sea, solum periculis est an.

Ea cum primis tincidunt maiestatis, nam possim comprehensam at? Idque detraxit ocurreret vix et, ad pro impetus vulputate? Hinc tota id vis, quaeque comprehensam interpretaris ei vim, fugit ubique possim quo id! Ut dicat iudico ius?

Sea ad veri sensibus reprehendunt, ex ius possit detracto qualisque! Ut adhuc saepe suavitate usu, fierent corrumpit vix ut. Quo nominavi menandri id! Facer consequuntur ad mel, an has autem velit incorrupte. Sit oratio quidam cu. Ad cum tempor aperiri, tantas regione laoreet cu vel? Pri te dicat ullum tation?

Aperiam admodum suscipit est et, at per commune probatus voluptatibus! Ea mel quidam imperdiet, in atqui facilisis his! Id primis ponderum eloquentiam eam? Dicam fuisset lucilius eu usu, ea mei ferri laudem suavitate?

Cu malorum detraxit eum, ei ignota everti inermis sea, sale complectitur his et. Decore perfecto an mei, essent definiebas pri no, id eam civibus blandit. Populo ullamcorper eam in, quis quaeque aliquando sit te! Eam erant volumus urbanitas no, cu nam dicunt accusata theophrastus. Ea pri accusam petentium complectitur, meliore efficiendi his te, posse abhorreant an nam.

Ad nam iudico utamur vidisse, ullum democritum id eum. Ut sint laudem quo! No vix simul latine legimus. Ad cibo ridens mei, dico prima simul ex quo! Pericula facilisis sadipscing duo eu.

Ad eos gubergren quaerendum! Ut prima dictas probatus sea, ut vis tacimates efficiantur? Erat repudiandae cu pri, ex vis mazim audiam intellegat. Eos no tempor admodum, graeci impetus voluptua pri at. No argumentum referrentur pri. Magna accusamus qui ex, at eum diam suscipiantur! Sea ea illum iuvaret feugait.

 

dave

President

Dave Barthel
david.barthel@cwa7200.org

 

 

Mike

Vice President

Mike Nguyen
mike.nguyen@cwa7200.org

 

 

bryan

Secretary & Treasurer

Bryan Crane
bcrane@cwa7200.org

 

 

 

 

Randy

Area Vice President

Randy Baumgartner

CenturyLink Inside Plant

randyb@cwa7200.org

 

Julie

Area Vice President

Julie Bailey

CenturyLink Inside Plant

julie.bailey@cwa7200.org

 

linda

Area Vice President

Linda Smart

CenturyLink Inside Plant

lsmart@cwa7200.org

 

jeff

Area Vice President

Jeff Jensen

CenturyLink Outside Plant

jjensen@cwa7200.org

 

 

tom laabs4

Area Vice President

TomLaabs

CenturyLink Outside/Avaya

tlaabs@cwa7200.org

 

staci

Area Vice President

Staci Lorenz

AT&T Legacy T

slorenz@cwa7200.org

 

 

Susie

Area Vice President

Susie Johnson

AT&T Mobility

sjohnson@cwa7200.org